درب اتوماتیک شیشه ای میتواند انتخابی مناسب برای مکان های عمومی به کار رفته شده است . درب اتوماتیک شیشه ای به کار گیری یک حس مادون قرمز حرکت محیط و فرد را تشخیص می دهد و فرد با نزدیک شدن به سنسور حس گر درب اتوماتیک شیشه ای باز و بسته میشود.
از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای می توان به نکات توجه کرد : به زیبایی، در هنگام باز و بسته شدن ، نرم و بی صدا هستند  و کاهش در مصرف انرژی .
درب اتوماتیک شیشه ای نیازی به باز و بسته کردن درب به صورت دستی نیست . نصب این درب‌ها در هنگام ساخت ساختمان و یا پس از آن وجود دارد .

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای فروشگاه

مراح نصب و راه اندازی سیستم درب اتوماتیک:
بعد از انتخاب سیستم درب اتوماتیک  با توجه به نوع درب ، موقعیت محل و خواسته مشتری مراحل زیر برای نصب و راه اندازی سیستم انجام می گیرد:
- نصب تابلو و تجهیزات مکانکی و الکتریکی سیستم
- سیم کشی تابلو و سایر  تجهیزات
- تنظیم عملکرد برد الکتریکی روی حالت عملکرد مطلوب
- تست پله به پله ی مراحل باز وبسته شدن درب
- تنظیم (ریگلاژ) میکرو و سوئیچ سیستم .
برای درک به و آشنایی با نحوه نصب و راه اندازی و کارکرد اجزای سیستم درب باز کن اتوماتیک با توجه به اطلاعاتی که از دفترچه راهنمای دو نمونه از این سیستم ها استخراج شده است .مراحل نصب و راه اندازی یک نمونه از آنها را مورد قرار می دهیم .

ریموت کنترل :
 برای کنترل از راه دور سیستم درب باز کن اتوماتیک شیشه ای  معمولا از یک فرستنده رادیویی کوچک، دستی، استفاده می شود که به آن ریموت کنترل می گویند. بر روی ریموت شسشی های فشاری وجود دارد که برای باز و بسته کردن یا توقت در از آنها می شود . دو نوع ریموت وجود دارد ریموت کنترل سیستم های درب اتوماتیک
به لایل امنیتی و حفاظتی هر سیستم تنها ریموت کنترل های خاص را می شناسد و تنها با این ریموت ها می توان درب را باز و بسته کرد . امکان حذف و اضافه ریموت کنترل در سیستم های درب اتوماتیک وجود دارد، بعنی حذف ریموت های شناخته شده یا معرفی ریموت ها جدید به دستگاه امکان پذیر است . دستور العمل این کار معمولا در دفترچه راهنما دستگاه ارائه می شود .
شسش های کنترل دستی :
 این شسشی ها عبارت اند از یک شسش استارت و یکی شسشی استپ که جهت حرک در برای باز و بسته شدن و یا توقف آن در صورت نبود ریموت کنترل استفاده می شوند، البته باید شسشی  استپ را در محلی مناسی در دسترس نصب کرد تا در موقاع اضطرای برای متوقف کردن در از آن استفاده شود .
درب های تاشو اتوماتیک : .
درب های برقی متشکل از دو یا چند لنگه که به هم مفصل بندی شده اند و یک لنگ آنها در چهارچوب حرکت می نماید.

DORMA ES 200 شامل طراحی جلویی شیک و مدرن است که یک موتور عملا خاموش عمل می کند که یک ریزپردازنده است که به طور خودکار سرعت باز و بسته شدن درب را کنترل می کند، یک واحد قدرت صرفه جویی انرژی و برنامه های جدید برنامه ریزی شده برای نصب سریع و ساده ، تنظیم و نگهداری.
ویژگی های کلیدی
وزن کل درب، لغزنده تنها 170 کیلوگرم در هر پانل، دو برابر شدن 140 کیلوگرم در هر پانل ،ارتفاع اپراتور موجود: فقط 150 میلیمتر ،عملیات صاف و آرام .

 ارتفاع نصب استاندارد به طور کلی به عنوان ارتفاع نصب اپتیکال کمربند بالای پایین ترانس می شود.
1. اپراتور درب اتوماتیک را باز کنید و بازرسی کنید. این باید از هر گونه نقص دید، دندانه یا
خراش
2. فیشاری را بردارید و چک کنید که همه لوازم جانبی برای راه اندازی داخل هستند. این شامل خواهد شد
Endplates، راهنماهای کف، سنسورها، کتابچه راهنمای کاربر و سلول های PE.
3. اندازه گیری طول اپراتور چک کردن آن است که اندازه درست برای برنامه، در نظر گرفتن
در نظر گرفتن ضخامت پایه
4. براکت های درب اتوماتیک شیشه ای را بردارید تا بتوانید بعدا به بالای درب اتوماتیک  متصل شوند. نوارها را بردارید
اجازه می دهد برای حفاری سوراخ ثابت از طریق گهواره. این کار با کشیدن و رها کردن انجام می شود.
5. مرکز اپراتور را علامت بزنید، این به شما این امکان را می دهد که آن را با علامت مرکزی روی دیوار تنظیم کنید. در صورت امکان
پیش از حفاری سوراخ هایی از قبیل پیش از نصب نصب می شود.
6. تمام سوراخ های تثبیت کننده حفاری حفاری می شود.
7. با استفاده از موقعیت مناسب بستر، بلوک های چوبی در ارتفاع اپراتور.
8. قبل از نصب نصب endplates را به اپراتور متصل کنید، زیرا ممکن است پس از آن مشکل باشد.
9. اپراتور را به سمت محل قرار دهید و سطح را بررسی کنید. با استفاده از اصلاح مناسب، اپراتور را تعمیر کنید.
10. اطمینان حاصل کنید که تمام اتصالات ایمن هستند و اپراتور قبل از برداشتن گیرها به خوبی نصب شده است.
11. اپراتور در حال حاضر نصب و آماده برای راه اندازی است .
درب اتوماتیک شیشه ای ، در اماکن های مختلف و اماکن های اداری، تجاری، بیمارستانی و غیره نیز به کار می رود. درب های اتوماتیک شیشه ای کاربرد های متعددی دارند .
درب های اتوماتیک شیشه ای شامل  دسته بندی زیر می باشند :
 - درب اتوماتیک شیشه ای کشویی
 -درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
 - درب اتوماتیک گردان
 - درب اتوماتیک دوار
 - درب اتوماتیک شیشه ای گرد
 - درب اتوماتیک شیشه ای منحنی یا اتوبوسی
 درب اتوماتیک شیشه ای مناسب برای خروج اضطراری ، قابل اجرا به صورت یک لنگه و دو لنگه ایی .
درب اتوماتیک از جنس آلمینیوم  است ، درب اتوماتیک شیشه ای به صورت باز و بسته میشود و امروزه با توجه به پرکاربرد بودنش همه جا دیده می شود درب اتوماتیک شیشه ای . شرکت آوادر در خدماتی از جمله، نصب درب اتوماتیک شیشه ای، تعمیر موتور سه فاز، تعمیر چک پارکنیگی، تعمیر راهبند ، آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک شیشه ای و غیره به شمار می رود .
درب اتوماتیک شیشه ایی پرکاربرد ترین نوع درب و صنعت امروز می باشد. امروزه از درب اتوماتیک شیشه ایی از جمله بیمارستان ها و مراکز اداری و تجاری استفاده می کنند.درب اتوماتیک شیشه ایی هم به صرفه تر از درب های اتوماتیک های دیگری است .
درب های اتوماتیک شیشه ای از مدرن ترین درب های اتوماتیک شیشه ای به کار می رود و جنبه کاربردی دارد .
اولین سیستم خودکار درب کشویی طراحی شده( درب اتوماتیک شیشه ای)  برای دیدار نیازهای بازار و همچنین حفاظت از محیط زیست ما.
A140 Air اولین سیستم خودکار است که به سیاره ما احترام می گذارد.بسته شدن زمان برای جلوگیری از پخش غیر ضروری هوا، حتی در مورد حمل و نقل جانبی این دستگاه به صرفه جویی در انرژی اجازه می دهد و تغییرات ناگهانی دمای اتاق را بهینه می کند در نزدیکی درها همه در ایمنی مطلق، برای تنظیم پارامترهای عملکرد ازسیستم خودکار و مشاهده گسل تشخیص با یک کامپیوتر متصل به سیستم خودکار A140 Air است قابل تنظیم و مدولار برای دیدار با نیازهای معماری و فنی مشتری. با تشکر از دو تفاوت پوشش، اتصالات برگ انحصاری سیستم ها و پروفایل های مختلف برگ که می تواند مورد استفاده قرار گیرد، ممکن است ایجاد کند بهترین تکنیک و معماری طراحی شده برای کار در بهترین حالت در هر شرایط و در هر محیط این راه حل بهینه برای آن است تکنسین هایی که می خواهند مونتاژ را ذخیره کنند زمان، با توجیه موجودی برای مشتری نهایی که خواهد شد دسترسی کامل به یک محصول داشته باشید شخصی، محیط زیست، قابل اعتماد، امن، پیشرفته فن آوری و بالاتر از همه که در طول زمان خود را پرداخت خواهد کرد .
مراحل نصب درب اتوماتیک
مراحل نصب:
1- اندازه گیری
2- فضای مورد نیاز برای راه اندازی
3- آهن کشی و ایجاد چهارچوب
4- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم
5- تکمیل سیم بندی تابلو و تجهیزات سیستم
6- تنظیم یا به اصطلاح رگلاژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب
7- تست پله به پله ی مرحله باز و بسته شدن درب
8- تنظیم میکرو پروسسور حالت عملکرد مطلوب.